Logowanie do serwisu Problem z logowaniem
 

15-lat Systemu Informacji Prawnej Legalis

W bieżącym roku Wydawnictwo C.H.Beck obchodzi 15-lecie Systemu Informacji Prawnej Legalis.

Jubileusz ten uświetniony został podczas uroczystej Gali w dniu 5.10.2017 r. w Warszawie, z udziałem Autorów Wydawnictwa C.H.Beck, przedstawicieli największych kancelarii prawnych w Polsce, pracowników i współpracowników Wydawnictwa oraz przedstawicieli samorządów prawniczych. 

Wszystkim Gościom dziękujemy za przybycie i wspólne celebrowanie tego wydarzenia.

Z okazji jubileuszu powstał również pionierski projekt wydania limitowanej kolekcji tog prawniczych – „Togi prawnicze. Tomasz Ossolinski dla C.H.Beck” – we współpracy z wybitnym polskim projektantem mody, Panem Tomaszem Ossolińskim. W ramach tego przedsięwzięcia powstanie 15 ekskluzywnych tog adwokackich i radcowskich, które zamówić można w sklepie internetowym Wydawnictwa na stronie www.toga.beck.pl

Wydawnictwo C.H.Beck nawiązało również współpracę z Fundacją Między Niebem a Ziemią. Na ręcę Prezes Fundacji, Pani mecenas Sylwii Zarzyckiej Wydawnictwo C.H.Beck i Pan Tomasz Ossoliński wspólnie przekazali dwie pierwsze z 15 tog – jedną adwokacką i jedną radcowską – które można było wylicytować podczas charytatywnej aukcji na rzecz Podopiecznych Fundacji, zorganizowanej w trakcie jubileuszowej Gali Systemu Legalis.
Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!

 


 

Nasza oferta

Masz pytanie dotyczące naszej oferty?

 
Zadzwoń     22 311 22 22

lub zostaw numer telefonu

oraz e-mail

Wyrażam zgodę Wydawnictwu C.H.Beck sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bonifraterska 17 na:

przesyłanie na podany adres e-mail/numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez Wydawnictwo C.H.Beck,
wykorzystywanie podanego numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego Wydawnictwa C.H.Beck.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29.8.1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem Pani/Pana dobrowolnie podanych danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych administratora danych, w szczególności w celu przedstawienia oferty. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyślij >>
Testuj bezpłatnie

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł