Gala Nowego Legalisa On-line

20 marca w odbyła się Gala Wydawnictwa C.H. Beck. Podczas uroczystej Gali, poświęconej oficjalnej odsłonie nowej wersji Systemu Informacji Prawnej Legalis oraz Platformy Komentarzy On-line, uhonorowano statuetkami „Wielkie Nazwiska Becka” autorów najdłużej wydawanego Komentarza– Kodeksu Spółek Handlowych, Wydawnictwa C.H. Beck: profesorów Janusza Szwaję, Stanisława Sołtysińskiego, Andrzeja Szajkowskiego i Andrzeja Szumańskiego.

– Komentarz Panów Profesorów jest fundamentalnym dziełem wydawanym przez nasze Wydawnictwo – i tak jak ono przechodził pewną ewolucję. Początkowo był bowiem dostępny wyłącznie jako komentarz tradycyjny, czyli papierowy do Kodeksu Handlowego, a później, po stworzeniu przez Panów Profesorów nowej ustawy – do Kodeksu Spółek Handlowych. Od kilku lat komentarz jest również dostępny w wersji elektronicznej, także on-line w module prawa handlowego Systemu Informacji Prawnej Legalis.– powiedział podczas Gali Paweł Esse, Dyrektor Naczelny Wydawnictwa C.H. Beck.

 

Na Gali zaprezentowano również najnowszą odsłonę SIP Legalis On-line i Platformę Komentarze On-line.

Chcemy zwrócić uwagę, że nowy Legalis  to przede wszystkim wygoda, szybkość i możliwość dostępu w jednym miejscu do ogromnej, sprawdzonej wiedzy, popartej wieloma autorytetami, to produkt „skrojony na miarę”, dopasowany do indywidulanych potrzeb prawnika. – podkreślił dr Przemysław Polański, Dyrektor Działu Publikacji Elektronicznych Wydawnictwa C.H. Beck

 

Gościem Honorowym imprezy był dr Leszek Allerhand – wnuk prof. Maurycego Allerhanda, jednego z twórców Kodeksu Handlowego, wydanego w 1934 roku.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo >>>


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych