IV Kongres Prawa Restrukturyzacyjnego – KongRes 2017

Data i miejsce: 27-28 kwietnia 2017,
Service Tower, ul. Chałubińskiego 8, w Warszawie

Wydarzenie, jak co roku, pozwoli na spotkanie przedstawicieli praktyki i nauki prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego: sędziów, adwokatów i radców prawnych, pełnomocników profesjonalnych, doradców restrukturyzacyjnych i przedsiębiorców.
Kilkuset partycypantów wymieni się doświadczeniami, tak by stosowanie przyjętych regulacji było możliwe i uniwersalne w skali kraju.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu podjęte zostaną podjęte dwie grupy tematów.

Po pierwsze, zagadnienia stosowania przepisów prawa restrukturyzacyjnego na dalszym etapie przebiegu postępowań restrukturyzacyjnych m.in.: zagadnienia związane z zawieraniem układu, zatwierdzaniem układu, rolą rady wierzycieli czy wykonywaniem zawartych układów. Podobnie otwarte postępowania sanacyjne dojrzały do etapów, które pozwalają postawić kolejne istotne pytania
o wykładnie i tym samym praktykę stosowania przepisów.

Po drugie, podjęte zostaną aktualne wątki związane z gałęzią prawa upadłościowego
i restrukturyzacyjnego, takie jak: dyskusja nad propozycjami zmian ustawy o licencji doradcy restrukturyzacyjnego przedstawionymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz dyskusja nad zgłoszonymi w tym zakresie uwagami, dyskusja nad zagadnieniami związanymi z odpowiedzialnością karną uczestników postępowania restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego, czy też dyskusja nad praktycznymi problemami związanymi z zastosowaniem popularnej instytucji prawnej – tzw. pre-packu, – czyli przygotowanej upadłości.

Formularz rejestracyjny oraz szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępne na stronie internetowej: KongRes.allerhand.pl


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych