Kodeks cywilny. Komentarz – książka tygodnia

Kodeks cywilny. Komentarz pod redakcją prof. dr. hab. E. Gniewka i prof. dr. hab. P. Machnikowskiego to nowa pozycja dodana w module Prawo cywilne Standard.

Komentarz jest uznanym dziełem zbiorowym szkoły wrocławskiej. Uwzględnia najnowsze zmiany, aktualne orzecznictwo oraz poglądy doktryny.

W komentarzu opracowano precyzyjnie kluczowe zmiany legislacyjne, w tym dotyczące m.in.: ustawy z 9.10.2015 r. dotyczącej odsetek za opóźnienie oraz ustawy z 10.7.2015 r. dotyczącej zmian związanych z informatyzacją postępowania cywilnego i elektroniczną formą umów, wchodzącej w życie 8.9.2016 r.

Korzystanie z publikacji ułatwia gruntowny podział wewnętrzny komentarza do danego artykułu, w tym umieszczenie szczegółowych spisów treści, tytułów tez pozwalających na łatwiejsze odnalezienie właściwych zagadnień, oraz numerów tez pozwalających na sprawne odczytywanie treści.

Zapoznaj się z książką w Systemie Legalis >>


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych