Kodeks cywilny – książka tygodnia

Kodeks cywilny. Tom I. Komentarz do art. 1 – 449 [11] pod redakcją prof. dr. hab. M. Gutowskiego to nowy tytuł publikowany w module Prawo cywilne Premium. Prezentowany Komentarz jest zbiorowym dziełem wybitnego zespołu autorskiego składającego się z naukowców-praktyków, będących gwarantami wysokiego poziomu merytorycznego, jak i praktycznego prezentowanych omówień. Dzieło zawiera bogatą analizę orzecznictwa z uwzględnieniem najnowszego orzecznictwa z danego tematu, pozwalającego na poznanie linii orzeczniczych oraz poglądów doktryny.

Komentarz uwzględnia najnowszy stan prawny poddając wnikliwej analizie wszystkie nowelizacje wprowadzone do Kodeksu cywilnego w ostatnim czasie. Walorem komentarza jest także precyzyjna nawigacja wewnętrzna (szczegółowy podział wewnętrzny komentarza do danego artykułu, bardzo szczegółowe spisy treści do artykułów, tytuły tez, pozwalające w szybki sposób na znalezienie właściwego zagadnienia, numery tez pozwalające na sprawne korzystanie z wewnętrznych odesłań).


Zapoznaj się z książką w Systemie Legalis >> 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych