Kodeks pracy. Komentarz – książka tygodnia

Kodeks pracy. Komentarz pod redakcją prof. dr. hab. A. Sobczyka to nowa pozycja w module Prawo pracy Premium.

 

Komentarz stanowi praktyczne i przejrzyste opracowanie, które jest doskonałą pomocą w codziennej pracy zarówno dla pracodawców, reprezentujących ich pełnomocników, jak i pracowników.

 

Komentarz omawia najnowsze zmiany do KP, w tym również – jako pierwszy na rynku –  zmiany wchodzące w życie w 2016 r. – w tym zmiany wprowadzone m.in.: ustawą z 25.6.2015 r. dotyczącą ograniczenia terminowych umów o pracę oraz ustawą z 24.7.2015 r. wprowadzającą rozwiązania ułatwiające godzenie życia zawodowego z obowiązkami rodzinnymi, m.in. poprzez włączenie obecnego dodatkowego urlopu macierzyńskiego do urlopu rodzicielskiego czy wydłużenie terminu, w którym z urlopu można skorzystać.

 

Zapoznaj się z książką w Systemie Legalis >>

 


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych