Konferecja: Dokumentacja pracownicza 2019 – rewolucyjne zmiany

Kluczowa konferencja dla kadr i płac dotycząca zmian w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej

 

W 2019 roku doszło do bardzo dużych zmian związanych z prowadzeniem akt osobowych pracowników, które to zmiany wynikają z regulacji pozwalających na elektronizację dokumentów, z nowego rozporządzenia o aktach osobowych, wchodzących właśnie w życie przepisów o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK), a także z dostosowania przepisów polskich do RODO, których nowelizacja jeszcze przed nami.

W związku z licznymi zmianami zapraszamy Państwa na Konferencję, na której w kompleksowy sposób zostaną omówione zawisłości zmienianych przepisów, odpowiemy jak się dostosować do nowych wymagań w zakresie dokumentacji oraz jak interpretować wątpliwości wynikające z nowych regulacji prawnych.

Prelegentami Konferencji jest sześciu topowych wykładowców, będących ekspertami w swoich dziedzinach. Podczas wykładów poruszone zostaną między innymi kwestie związane z:
  • nowymi okresami przechowywania dokumentacji pracowniczej,
  • oficjalnymi stanowiskami urzędowymi dotyczącymi dokumentacji pracowniczej,
  • zmianami w dokumentacji ZUS,
  • elektronizacją dokumentacji,
  • prowadzeniem dokumentacji związanej w PPK,
  • dostosowaniem Kodeksu pracy oraz ustawy o funduszu socjalnym do RODO.

Dodatkowo będą mieli Państwo możliwość konsultacji z naszymi Wykładowcami w ramach stolików eksperckich, co pozwoli także na przedyskutowanie wdrożenia najważniejszych zmian w Państwa organizacji.


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych