Konferencja Kadry i Płace 2019

Konferencja Kadry i Płace 2019

13-14 grudnia 2018 roku

kluczowa konferencja dla kadr i płac dotycząca najnowszych zmian w przepisach

Przełom roku to okres wzmożonej działalności ustawodawcy. Każda wprowadzona zmiana wymusza obowiązek dostosowania się do jej wymogów przez podmioty, których dotyczy. Tym razem obszarem, który z punktu widzenia przepisów prawa podlegać ma licznym modyfikacjom, są kadry i płace.

Wiemy, jak trudne może być implementowanie zmieniających się przepisów. Dlatego, by zapewnić Państwu komfortowe wejście w nowy rok zapraszamy na Konferencję Kadry i Płace 2019, która pozwoli wszystkim zainteresowanym zapoznać się z profilem wspomnianych zmian. Uczestnicy zdobędą wiedzę

o nowych obowiązkach w zakresie kadr i płac, nałożonych na nich przez ustawodawcę i podlegających realizacji od początku przyszłego roku. 

Prelegentami Konferencji jest jedenastu topowych wykładowców, będących ekspertami w swoich dziedzinach. Dzięki temu uczestnictwo w Konferencji pozwoli Państwu na uzyskanie fachowej i konkretnej wiedzy na temat wszystkich najnowszych zmian w obszarze kadr i płac i wyjaśnienie powstałych wątpliwości.

Podczas wykładów poruszone zostaną między innymi kwestie związane z dokumentacją pracowniczą, zasadami prowadzenia akt osobowych, podatkiem dochodowym od osób fizycznych, zmianami

w przepisach ZUS, związkami zawodowymi, zatrudnianiem cudzoziemców, RODO czy wyborem pomiędzy PPK a PPE.

Dodatkowo, w ramach stolików eksperckich, będą mieli Państwo możliwość skonsultowania się z naszymi wykładowcami, co pozwoli na przedyskutowanie wdrożenia najważniejszych zmian w Państwa organizacji.

Szczegółowe informacje na temat konferencji >>


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych