Kurs w pigułce: Egzamin radcowski i adwokacki 2020


WYKORZYSTAJ DOBRZE OSTATNI CZAS PRZED EGZAMINEM!

– 30 godzin szybkiego treningu online

Przystępujesz w tym roku do egzaminu końcowego i chcesz mieć pewność, że jesteś dobrze przygotowany? Specjalnie dla Ciebie organizujemy Kurs w pigułce online, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, szybko i skutecznie powtórzysz materiał wymagany na egzaminie oraz utrwalisz wiedzę zdobytą podczas aplikacji. Przygotowaliśmy kompleksowe, skondensowane rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie dla osób przystępujących do egzaminów zawodowych 2020: adwokackiego i radcowskiego.

Naszym celem jest zapewnienie Ci maksymalnie praktycznego programu kursu przygotowującego do egzaminu zawodowego. Program opracowujemy w oparciu wieloletnie doświadczenie metodologiczne, wytyczne otrzymane od naszych ekspertów-praktyków (w tym wskazówki od osób oceniających egzaminy) oraz egzaminy zawodowe z lat ubiegłych. Bierzemy pod uwagę również sugestie osób, które pomyślnie zdały egzamin i mogą podzielić się związanymi z nim przemyśleniami.

Schemat zajęć podzieliliśmy na 5 odrębnych bloków: cywilny, karny, gospodarczy, administracyjny oraz etyka wykonywania zawodu, odpowiadających poszczególnym częściom egzaminu zawodowego. Każdy z bloków to 6 godzin, w czasie których nasi eksperci omówią najistotniejsze zagadnienia z danej dziedziny oraz udzielą Ci cennych wskazówek przed egzaminem.

Kurs przygotowujący do egzaminu radcowskiego i adwokackiego 2020 to:

  • 30 godzin praktycznego treningu,
  • 5 bloków tematycznych,
  • nauka prawidłowego sporządzania pism procesowych i umów z wykorzystaniem przykładowych akt spraw, krótkich kazusów oraz wzorów pism z podaniem najpopularniejszych zarzutów,
  • wspólne rozwiązywanie kazusów w oparciu o zanonimizowane lub autorskie akta i dokumenty,
  • konsultacje, analizy oraz aktywne dyskusje z prelegentami,
  • atrakcyjne bonusy pomocne w nauce do egzaminu: pakiet książek od Wydawnictwa C.H.Beck, dostęp do Systemu Legalis – Legalis Compact Plus oraz rabat na zakupy w naszej księgarni internetowej.

Więcej informacji oraz zapisy >>


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych