LegalTech Forum 2019. Innowacje w praktyce prawniczej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję LegalTech Forum 2019. Innowacje w praktyce prawniczej poświęconą trendom rozwojowym w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy prawników. Wydarzenie odbędzie się 21 marca 2019 r. w Hotelu Intercontinental w Warszawie i zostanie zakończone After Party w Restauracji Prime Cut na Twardej 18.

Na Forum gościć będziemy 16 wybitnych prelegentów, wśród których znajdą się międzynarodowi eksperci w branży legal tech, doświadczeni prawnicy, przedstawiciele świata nauki oraz administracji rządowej.

Nowatorska formuła konferencji umożliwi uczestnikom zapoznanie się z kluczowymi zagadnieniami z zakresu legal tech w trakcie skondensowanych prezentacji, które następnie zostaną omówione w dyskusjach panelowych z udziałem ekspertów i prawników. Dla najbardziej wymagających Forum będzie stanowić doskonałą okazję do networkingu, podczas którego będą mieć możliwość poszerzenia swojej wiedzy oraz wymiany doświadczeń.

Na konferencji:
  • spojrzymy na nowe zjawiska, takie jak blockchain, sztuczną inteligencję i inteligentne kontrakty, stanowiące potencjalnie rewolucyjne technologie w obszarze prawa,
  • zobaczymy także, jak na te zmiany reagować zamierza administracja państwowa oraz jakie inicjatywy są przygotowywane w obszarze rozwoju e-administracji i ram prawnych dla nowych technologii,
  • na podstawie badań Kantar Millward Brown przeprowadzanych na zlecenie Wydawnictwa C.H.Beck omówimy jak faktycznie wygląda rynek legal tech w polskich kancelariach.


Konferencja dedykowana jest głównie prawnikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym nowymi trendami technologicznymi, które mogłyby wykorzystać lub wykorzystują w swojej codziennej pracy.

Szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz zapisy pod adresem www.LegalTechForum.beck.pl

Partnerami merytorycznymi wydarzenia są:


 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw nam swój numer telefonu
i adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych