LegalTech Forum 2019

21 marca w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbyło się LegalTech Forum 2019. Innowacje w praktyce prawniczej zorganizowane przez Wydawnictwo C.H.Beck.

Konferencja była poświęcona trendom rozwojowym w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych.

Na Forum gościliśmy 18 wybitnych prelegentów, wśród których znaleźli się międzynarodowi eksperci z branży legaltech, doświadczeni prawnicy, przedstawiciele świata nauki oraz administracji rządowej.

Nowatorska formuła konferencji umożliwiła uczestnikom zapoznanie się z kluczowymi zagadnieniami w trakcie skondensowanych prezentacji. Poruszone kwestie były następnie omawiane w dyskusjach panelowych przez ekspertów przy czynnym udziale uczestników poprzez zadawane przez nich pytania. 

Zapraszamy na kolejną edycję już za rok.
Do zobaczenia!


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe@beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych