Mediacja rówieśnicza w wychowaniu dzieci i młodzieży

Mediacja rówieśnicza w wychowaniu dzieci i młodzieży
Mediacja rówieśnicza w wychowaniu dzieci i młodzieży


W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Mediacji Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego organizuje konferencję pt. „Znaczenie mediacji  rówieśniczej w wychowaniu dzieci i młodzieży – aspekty teoretyczne i praktyczne” . Wydarzenie odbędzie się w dniu 17 października 2019 roku w Warszawie.

Konferencja jest organizowana we współpracy z sędzią w st . spocz. Anną Marią Wesołowską. Głównym celem konferencji jest wymiana poglądów oraz doświadczeń wyznaczających kierunki profilaktyki antyprzemocowej i mediacji rówieśniczych.

Zaproszeni goście dyskutować będą o sposobach propagowania mediacji, jako narzędzia kształtującego kompetencje społeczne dzieci i młodzieży. Ponadto, planowane są także warsztaty, podczas których zademonstrowane zostanie, jak w codziennej praktyce wykorzystywać mediację jako realne narzędzia przeciwdziałania i rozwiązywania problemów. 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy w szczególności mediatorów, psychologów, przedstawicieli oświaty, kuratoriów, instytucji wsparcia dziecka i rodziny, sędziów oraz kuratorów, a także wszystkich zainteresowanych tematem konferencji. 

Wydawnictwo C.H.Beck zostało patronem medialnym wydarzenia.
Więcej o wydarzeniu na stronie konferencji →


 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe@beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych