Monitor Prawniczy – pierwsze czasopismo dla prawników dostępne na tablecie Apple

Dwutygodnik „Monitor Prawniczy” jako pierwsze czasopismo skierowane dla prawników, udostępnia aplikację umożliwiającą czytanie na iPadzie.  E-wydanie zawiera wszystkie materiały z edycji papierowej dwutygodnika. Monitor Prawniczy na iPada to: – informacje o tym, co ważne, aktualne i potrzebne dla prawnika – wygoda korzystania. Funkcjonalną aplikację można już od 1 kwietnia pobrać z AppStore >>.

 

 

Monitor Prawniczy to profesjonalne pismo prezentujące tematykę prawniczą. Porusza zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, szeroko rozumianego prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego gospodarczego. W każdym numerze prezentowane są aktualności i najciekawsze zagadnienia elektryzujące świat prawniczy.

 


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych