Nowa księgarnia C.H.Beck we Wrocławiu

W dniu 11 stycznia br. Wydawnictwo C.H.Beck otworzyło kolejną księgarnię, tym razem zlokalizowaną we Wrocławiu przy ulicy Kiełbaśniczej 25.

Jest to, obok dwóch dotychczas działających w Warszawie, trzeci salon Wydawnictwa, w którym prawnicy, aplikanci oraz studenci prawa mogą zapoznać się z pełną ofertą C.H.Beck.
Oprócz publikacji książkowych i czasopism prezentowana jest tu również oferta szkoleń a także System Informacji Prawnej Legalis.

Bliskość Wydziału Prawa, Uniwersytetu Wrocławskiego, Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego oraz wielu kancelarii adwokackich, radcowskich i notarialnych daje wygodę i oszczędza czas wszystkim, którzy chcą zapoznać się z nowościami Wydawnictwa albo skorzystać z punktu odbioru osobistego księgarni internetowej C.H.Beck.

Ponadto w księgarniach w Warszawie i we Wrocławiu już niedługo dostępne będą angielskojęzyczne publikacje Wydawnictwa C.H.Beck z Monachium, które dotyczą prawa międzynarodowego
i europejskiego, prawa handlowego oraz własności intelektualnej.


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych