Nowa pozycja w module Prawo administracyjne Premium

Rozporządzenie UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych. Komentarz pod redakcją dr. P. Litwińskiego to nowa pozycja dodana w module Prawo administracyjne Premium.

Komentarz ma na celu przedstawienie i wyjaśnienie założeń rozporządzenia oraz najistotniejszych problemów związanych z ochroną danych osobowych. Publikacja obejmuje nie tylko ściśle naukową analizę przepisów, lecz także zawiera praktyczne wskazówki ułatwiające rozpoczęcie stosowania przepisów RODO. Autorzy umieścili również wiele odwołań do praktyki stosowania prawa na gruncie ustawy o ochronie danych osobowych, co ułatwi przejście na nowy stan prawny.

Komentarz zainteresuje przede wszystkim praktyków prawa: adwokatów, notariuszy, radców prawnych, prokuratorów, sędziów,
a także osoby zobowiązane do stosowania przepisów o ochronie danych osobowych, m.in.: inspektorów ochrony danych, specjalistów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz osoby zajmujące się udostępnianiem informacji publicznej.

Zapoznaj się z treścią komentarza w Systemie Legalis >>


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe@beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych