Nowe treści w Systemie Legalis – kwiecień 2019

System Legalis w kwietniu 2019 r. został wzbogacony aż o 9334 nowe orzeczenia, które można znaleźć w Bazie Prawa. Wśród nich warto zwrócić uwagę na 8 kluczowych orzeczeń, które w tym miesiącu zostały streszczone oraz skomentowane przez ekspertów z czołowych kancelarii prawnych i zamieszczone w module ius.focus.

Piśmiennictwo z zakresu czasopism Wydawnictwa C.H.Beck zostało poszerzone o 254 nowe, pełne teksty artykułów.

Powyższe treści stanowią jedynie część pośród tych, o które wzbogacono – w stosunku do poprzedniego miesiąca – System Informacji Prawnej Legalis.

Spośród najnowszych komentarzy oraz monografii opublikowanych on-line, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na następujące pozycje:

  • Podatek dochodowy od osób prawnych. Wydanie 3. Red.: dr Krzysztof Gil, Aleksandra Obońska, Adam Wacławczyk, Agnieszka Walter.
  • Prawo przedsiębiorców. Prof. dr hab. Marian Zdyb, dr Grzegorz Lubeńczuk, dr Agnieszka Wołoszyn-Cichocka.
  • Ustrój notariatu. Komentarz do art. 1-78d Prawa o notariacie. Red.: dr Andrzej Rataj, dr Andrzej Jan Szerenda. 
  • Kodeks postępowania administracyjnego. Wydanie 27. Red.: prof. zw. dr hab. Marek Wierzbowski, prof. dr hab. Aleksandra Wiktorowska.
  • Kodeks karny. Wydanie 23. Red.: prof. dr hab. Ryszard Stefański.
  • Skutki czynności prawnych w czasie. Dr Bogusław Lackoroński. 
  • Prawo konsumenckie w Polsce oraz innych państwach UE. Zagadnienia wybrane. Red.: prof. dr hab. Bogusława Gnela, Elżbieta Sługocka-Krupa, dr hab Monika Szaraniec, prof. dr Angelo Viglianisi Ferraro.

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Systemu Legalis oraz prezentujemy dodane w kwietniu pozycje książkowe z uznanych i cenionych serii komentarzowych, monografii oraz systemów Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych