Nowe treści w Systemie Legalis – luty 2019

Nowości w Systemie Legalis

System Legalis w lutym 2019 r. został wzbogacony aż o 13 950 nowych orzeczeń, które można znaleźć w Bazie Prawa. Wśród nich warto zwrócić uwagę na 16 kluczowych orzeczeń, które w tym miesiącu zostały streszczone oraz skomentowane przez ekspertów z czołowych kancelarii prawnych i zamieszczone w module ius.focus.

Piśmiennictwo z zakresu czasopism Wydawnictwa C.H.Beck zostało poszerzone o 183 nowych, pełnych tekstów artykułów.Powyższe treści stanowią jedynie część pośród tych, o które wzbogacono – w stosunku do poprzedniego miesiąca – System Informacji Prawnej Legalis.

Spośród najnowszych komentarzy oraz monografii opublikowanych on-line, chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na następujące pozycje:

  • Kodeks cywilny. Tom IIKomentarz do art.  353-626 Red.: prof. dr hab. Maciej Gutowski.
  • Prawo spółek handlowych. Tom IIa Wydanie 3. Red.: prof. dr hab. Andrzej Szumański.
  • Fuzje i przejęcia spółek kapitałowych. Zagadnienia rachunkowe i podatkowe. Wydanie 5. Dr Andre Helin, dr Kristof Zorde, dr Anna Bernaziuk, Rafał Kowalski.
  • Ustawa o finansach publicznych. Ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Wydanie 3. Red.: prof. WSIZ dr Wojciech Misiąg.
  • Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2018. Red.: prof. nadzw. dr hab. Artur Hołda.
  • Reforma prawa wykroczeń. Tom I. Red.: dr hab. Paweł Daniluk. 
  • Ochrona danych osobowych. Praktyczny przewodnik dla przedsiębiorców. Leszek Kępa.

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Systemu Legalis oraz prezentujemy dodane w lutym pozycje książkowe z uznanych i cenionych serii komentarzowych, monografii oraz systemów Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Systemie Legalis – luty 2019 r. >>


 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe@beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych