Nowe treści w Systemie Legalis w czerwcu

Blisko 60 000 nowych orzeczeń sądów. 18 kluczowych i przełomowych dla linii orzeczniczej opinii sądowych, streszczonych i skomentowanych przez ekspertów wiodących kancelarii prawnych. Aż 12 nowych komentarzy książkowych z cenionych serii C.H.Beck i 150 pełnych tekstów artykułów z czasopism Wydawnictwa C.H.Beck.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca System Informacji Prawnej Legalis.

 

Spośród Komentarzy i Monografii Wydawnictwa C.H.Beck opublikowanych w tym miesiącu on-line, warto zwrócić uwagę na dwa tomy Komentarza do Kodeksu Postępowania Cywilnego pod redakcją prof. dr hab. Andrzeja Marciniaka oraz prof. dr hab. Kazimierza Piaseckiego, które dostępne są w module Postępowanie Cywilne w wersjach Standard oraz Premium, a także na komentarze dotyczące opodatkowania i optymalizacji podatkowej spółek osobowych i kapitałowych pióra Józefa Wyciśloka dostępne w module Prawo podatkowe w wersji Premium.

 

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem PDF, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Systemu oraz prezentujemy wybrane pozycje książkowe z uznanych i cenionych serii komentarzowych oraz monografii Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

 

 

Nowości w Systemie Legalis w czerwcu 2014 – PDF


 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw nam swój numer telefonu
i adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych