Logowanie do serwisu Problem z logowaniem

Siedziby Biur Handlowych

Biuro Handlowe Poznań
ul. Chwaliszewo 72/16
61-104 Poznań
tel: 22 311 2222 w.1 bh.poznan@beck.pl
Biuro Handlowe Katowice
ul. Opolska 22
40-084 Katowice
tel: 22 311 2222 w.1 bh.katowice@beck.pl
mapa
Biuro Handlowe Warszawa
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
tel: 22/311 22 22 w.1 bh.warszawa@beck.pl
Biuro Handlowe Kraków
ul. Marcika 29/3
30-443 Kraków
tel: 22/311 22 22 w.1 bh.krakow@beck.pl

Skontaktuj się z Doradcą Klienta w Twoim regionie:

Dolnośląskie
zdjęcie

Tomasz Steller

tomasz.steller@beck.pl
zdjęcie

Rafał Sieniuc

rafal.sieniuc@beck.pl
Kujawsko-pomorskie
zdjęcie

Jan Kóż

jan.koz@beck.pl
Lubelskie
zdjęcie

Szymon Walas

szymon.walas@beck.pl
zdjęcie

Krzysztof Biela

Krzysztof.Biela@beck.pl
Lubuskie
zdjęcie

Adrian Golec

adrian.golec@beck.pl
zdjęcie

Ireneusz Furman

ireneusz.furman@beck.pl
Łódzkie
zdjęcie

Szymon Walas

szymon.walas@beck.pl
Małopolskie
zdjęcie

Tomasz Świerczyński

Tomasz.swierczynski@beck.pl
zdjęcie

Krzysztof Biela

Krzysztof.Biela@beck.pl
Mazowieckie
zdjęcie

Kamil Kowalski

kamil.kowalski@beck.pl
zdjęcie

Sławomir Zatorski

slawomir.zatorski@beck.pl
zdjęcie

Andrzej Felczyński

andrzej.felczynski@beck.pl
zdjęcie

Tomasz Grabarczyk

Tomasz.Grabarczyk@beck.pl
Opolskie
zdjęcie

Tomasz Steller

tomasz.steller@beck.pl
zdjęcie

Rafał Sieniuc

rafal.sieniuc@beck.pl
Podkarpackie
zdjęcie

Tomasz Świerczyński

Tomasz.swierczynski@beck.pl
zdjęcie

Krzysztof Biela

Krzysztof.Biela@beck.pl
Podlaskie
zdjęcie

Kamil Kowalski

kamil.kowalski@beck.pl
zdjęcie

Sławomir Zatorski

slawomir.zatorski@beck.pl
zdjęcie

Tomasz Grabarczyk

Tomasz.Grabarczyk@beck.pl
Pomorskie
zdjęcie

Marcin Guza

marcin.guza@beck.pl
Śląskie
zdjęcie

Marcin Bućko

marcin.bucko@beck.pl
zdjęcie

Marcin Gęszka

marcin.geszka@beck.pl
zdjęcie

Tomasz Widera

tomasz.widera@beck.pl
Świętokrzyskie
zdjęcie

Tomasz Świerczyński

tomasz.swierczynski@beck.pl
zdjęcie

Krzysztof Biela

Krzysztof.Biela@beck.pl
Warmińsko-mazurskie
zdjęcie

Jan Kóż

jan.koz@beck.pl
Wielkopolskie
zdjęcie

Ireneusz Furman

Ireneusz.furman@beck.pl
zdjęcie

Adrian Golec

Adrian.Golec@beck.pl
zdjęcie

Maciej Radeberg

Maciej.Radeberg@beck.pl
Zachodniopomorskie
zdjęcie

Tomasz Libera

tomasz.libera@beck.pl

Nasza oferta

Masz pytanie dotyczące naszej oferty?

 
Zadzwoń     800 800 025 / 22 311 22 22
lub zostaw numer telefonu
oraz e-mail
Wyrażam zgodę Wydawnictwu C.H.Beck sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-203) przy ul. Bonifraterskiej 17 na:
przesyłanie na podany adres e-mail/numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez Wydawnictwo C.H.Beck,
wykorzystywanie podanego numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego Wydawnictwa C.H.Beck.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 800 800 025, 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł