Podatek dochodowy od osób prawnych. Komentarz

Komentarz do ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych pod redakcją K. Gila, A. Obońskiej, A. Wacławczyka i A. Waltera to nowa pozycja publikowana w module Prawo podatkowe Premium.


Komentarz stanowi szczegółowe oraz kompleksowe omówienie wszystkich zagadnień poruszanej tematyki. Oprócz analizy przepisów ustawy, komentarz zawiera szereg przykładów szczegółowo objaśniających poszczególne rozwiązania i mechanizmy, dzięki czemu ma on walor praktyczny. Ponadto wzbogacony jest odniesieniami do orzecznictwa sądów administracyjnych oraz interpretacji prawa podatkowego.


Komentarz obejmuje stan prawny na 1.1.2016 r. i uwzględnia wszystkie najnowsze nowelizacje ustawy. Skierowany jest przede wszystkim do praktyków zajmujących się podatkiem dochodowym od osób prawnych i poszukujących odpowiedzi na konkretne pytania dotyczące tego zagadnienia. 

Zapoznaj się z książką w Systemie Legalis >>


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych