Podgląd linków. Unikalna funkcja w systemie Legalis.

System Informacji Prawnej Legalis, jako pierwszy i jedyny na rynku, wprowadził niezwykle użyteczną funkcję podglądu dokumentów.

 

Wystarczy najechać kursorem na link w treści aktu prawnego, orzeczenia czy komentarza i odczekać chwilę, a żądany fragment powoływanego dokumentu pokaże się w odrębnym okienku.

 

Nie trzeba już zatem otwierać linku, żeby zobaczyć co się pod nim kryje.

 

Dodatkowym udogodnieniem jest wyświetlenie treści tylko tego fragmentu przepisu, który jest powołany w tekście.  

Gdy link prowadzi np. do art. 2 pkt 22 ustawy o VAT, w okienku podglądu pominiętych zostanie pierwszych 21 punktów, a wyświetlony jedynie przywoływany, punkt 22.  

 

Funkcjonalność ta pozwala na szybkie zapoznanie się z treścią przepisu i oszczędza użytkownikom uciążliwego przełączania się między dokumentami i przewijania tekstu. Zaloguj się na www.legalis.pl i sprawdź już teraz, jak możesz być skuteczny korzystając z najaktualniejszych przepisów oraz prestiżowych komentarzy C.H. Beck. Wszystkich nowych Klientów, zainteresowanych korzystaniem z systemu Legalis zapraszamy do bezpłatnego, dwutygodniowego testu: www.legalis.pl/testuj

 

 


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych