RODO, Innowacje, Bezpieczeństwo, Audyt – 3. edycja RIBA Forum


Wyzwania ochrony danych w czasach nowych regulacji

 

16-17.04.2019 r., Falenty k. Warszawy

Po niespełna roku od wejścia RODO wciąż pozostaje mnóstwo pytań  i niejasności dotyczących interpretacji przepisów i ich wdrożenia. Dlatego 16 i 17 kwietnia zapraszamy na 3. już edycję RIBA Forum – konferencji poświęconej RODO, Innowacji i Bezpieczeństwu danych.

W tym roku naszymi gośćmi-prelegentami będą przede wszystkim praktycy ze świata biznesu, którzy na co dzień zmagają się z wyzwaniami ochrony danych. To również dzięki nim RIBA Forum jest najlepszym miejscem do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk!

  • Czy zastanawialiście się Państwo, jakie problemy i zagrożenia związane z ochroną danych możecie napotkać podczas rekrutacji? Na to pytanie odpowie Agnieszka Witaszek, Data Protection Officer z Grupy Pracuj
  • Kontrola UODO – temat przyprawiający o szybsze bicie serca każdego, kto odpowiada za bezpieczeństwo danych. Jak się do niej przygotować i jak wykazać dopełnienie staranności – podpowie Bogusława Pil – Ekspert ds. Ochrony Danych.
  • Europa stoi w obliczu Brexitu. Jakie niesie to skutki dla przetwarzania danych? I jak przedsiębiorstwo może się przygotować na różne scenariusze rozwoju sytuacji? – wspólnie zastanowimy się nad tym z Pawłem Więckowskim z GSK.
  • Bazując na doświadczeniach Patryka Kuchty z Medicoveru – porozmawiamy o nietypowych rodzajach naruszeń i nowych ryzykach.

Innowacyjna jest również sama formuła konferencji. To nie tylko ciąg prelekcji plenarnych, ale też sesje roundtable, gdzie w mniejszych grupach można porozmawiać na interesujące nas tematy.

RIBA Forum to miejsce spotkania dla wszystkich osób odpowiedzialnych za obszar ochrony danych. Dlatego w programie konferencji nie zabraknie również tematów stricte operacyjnych. Będziemy dyskutować o organizacji współpracy między wszystkimi działami zaangażowanymi w przetwarzanie i ochronę danych osobowych – prawnym, marketingu, compliance, IT, cyberbezpieczeństwa oraz Inspektorem Ochrony Danych.


Drugi dzień RIBA Forum
poświęcony jest miniwarsztatom.
To aż 12 tematów, spośród których uczestnicy mogą wybrać interesujące ich zagadnienia jeszcze przed konferencją. Znów poprowadzą je praktycy. I równie praktyczne i aktywizujące – będą zagadnienia, nad którymi będziecie Państwo pracować! Są to między innymi:
  • Klasyfikacja incydentów – co jest incydentem, a co zdarzeniem? – warsztat poprowadzi Mariola Więckowska, Dyrektor ds. Innowacyjnych Technologii Ochrony Danych, LexDigital
  • Jak weryfikować dostawców i w jakim zakresie? – pokaże Anna Jaworska-Kłosowicz, Ekspert ds. Ochrony Danych Osobowych z Samsung Electronics Polska
  • A Metodologię analizy ryzyka – poznacie Państwo z Moniką Adamczyk, Głównym Specjalistą w Zespole Analiz i Strategii, UODO.

Więcej informacji o warsztatach>>


Serdecznie zapraszamy do udziału! Z kodem „Beck10% rabatu! Promocja do 12 kwietnia!
Zgłoś swój udział już dziś>>>Możliwość wyboru udziału w jednym lub w dwóch dniach konferencji!


 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych