Ustawa o komornikach sądowych. Ustawa o kosztach komorniczych – komentarz

Ustawa o komornikach sądowych. Ustawa o kosztach komorniczych. Komentarz pod redakcją dr. R. Reiwera to nowa pozycja opublikowana w module Postępowanie cywilne Premium.

Komentarz stanowi kompleksowe omówienie dwóch nowych ustaw, które weszły w życie z dniem 1.1.2019 r. i zastąpiły ustawę z 29.8.1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji. Prezentowana publikacja została przygotowana przez Autorów będących zarówno praktykami, jak i teoretykami prawa, którzy m.in. byli członkami powołanego przez MS Zespołu do opracowania projektów w/w ustaw. Komentarz skierowany jest przede wszystkim do komorników, a ponadto także do sędziów, adwokatów, radców prawnych i notariuszy.

Sprawdź w Systemie Legalis >>

 
KUP TERAZ

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij
Oferta nie jest dostępna dla osób fizycznych.

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał zakładowy: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych