BeckDirect® – praktyczne przewodniki to nowy typ treści w Systemie Legalis. Oferuje dostęp do przewodników, zawierających gotowe wskazówki w rozwiązywaniu zawiłych zagadnień prawnych. Zmienia dotychczasowy sposób pracy prawników. Pozwala zaoszczędzić czas, prowadząc krok po kroku od problemu do rozwiązania.

BeckDirect® składa się z 4 specjalistycznych modułów z zakresu: prawa pracy, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zamówień publicznych dla zamawiającego oraz zamówień publicznych dla wykonawcy. Zagadnieniowy i przejrzysty układ pozwala na szybką orientację wśród kilkuset tematów. Każdy moduł został przygotowany we współpracy z wiodącymi kancelariami i ekspertami w danej dziedzinie.
Poszczególne moduły BeckDirect® można zakupić osobno do dowolnej konfiguracji Systemu Legalisa lub w komplecie w ramach pakietów (Silver, Gold, Platinum). Treści z poszczególnych modułów zasilają także odpowiednie moduły tematyczne Premium (np. BeckDirect® z prawa pracy dostępny jest dla każdego użytkownika modułu Prawo pracy Premium).

Zawartość modułów BeckDirect®:

  • Unikalne, kompleksowe zestawy zagadnień, wypracowane przez ekspertów z danej dziedziny
  • Około 100 praktycznych przewodników w każdym module
  • Bieżąco aktualizowane treści.

Zawartość merytoryczna przewodników:

Przewodniki, oprócz zasadniczej treści, zawierają także wyróżniki (ważne, przykład, sprawdź, orzecznictwo, podstawa prawna, checklista), które zarówno ułatwiają zrozumienie treści jak i wzbogacają ją o liczne powiązania (do specjalistycznej literatury, komentarzy, aktualnego orzecznictwa, itp.). Przewodniki zawierają ponadto tabele, grafiki, schematy oraz powiązane merytorycznie wzory i formularze.

Do prezentacji treści BeckDirect® w Systemie Legalis wykorzystana została trzykolumnowa formuła prezentacji: w lewej kolumnie – spis treści dokumentu, w środkowej – zasadnicza treść, w prawej – zestaw dokumentów powiązanych.

Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o korzyściach i zaletach BeckDirect®