Jakość gwarantowana przez autorytet
i wiedzę Autorów publikujących w C.H.Beck

Legalis zawiera wszystkie, najbardziej cenione na rynku, komentarze, Systemy prawa oraz monografie i czasopisma C.H.Beck zgromadzone w modułach tematycznych i specjalistycznych.

Baza prawa zawiera m.in. komplet aktów źródłowych od 1918 r. oraz gwarantuje dotarcie do ujednoliconych aktów z Dziennika Ustaw.

Największa ilość orzeczeń Sądu Najwyższego wydanych po 1989 r. oraz bogaty zbiór kierunków orzeczniczych to fundament analizy poglądów judykatury na najważniejsze oraz niszowe problemy prawne.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Struktura Systemu Legalis

Przejrzysty podział treści dzięki modułowej strukturze

System Legalis oferuje treści w podziale na moduły tematyczne w wersji Optimum i Premium oraz moduły specjalistyczne grupujące systemy prawa, aktualności prawne oraz narzędzia prawnicze i bazy wiedzy.

Poznaj strukturę Systemu Legalis→

Baza prawa

Aktualizowana codziennie, kompleksowa baza prawa polskiego i europejskiego. Kompletna Baza prawa jest stałym elementem dowolnej konfiguracji modułowej.

Legalis zawiera największą liczbę orzeczeń Sądu Najwyższego, wydanych po 1989 r. oraz jako jedyny oferuje podział wyników wyszukiwania orzeczeń SN wg wydających je izb.

Kierunki orzecznicze – aktualizowana na bieżąco analiza nurtów w orzecznictwie sądowym.

Moduły tematyczne

Oferują bogactwo treści autorskich Wydawnictwa C.H.Beck: komentarze, systemy prawa, monografie, artykuły z czasopism C.H.Beck oraz wydawnictw partnerskich.

Wersja Optimum to komplet komentarzy, metodyk, monografii i czasopism C.H.Beck do wszystkich dziedzin prawa. W wersji Premium dostępne są ponadto kwartalnie aktualizowane komentarze BeckOK®, Systemy prawa, analizy oraz opracowania orzeczeń ius.focus®.

Systemy prawa

Kompleksowe opracowanie systemów prawa: prywatnego, postępowania cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego, medycznego i Unii Europejskiej.

Moduł stworzony został z myślą o wsparciu prawników w sprawach najtrudniejszych, wymagających spojrzenia systemowego na całą gałąź prawa.

Aktualności i serwisy

Najszybszy czas reakcji na zmiany w prawie. Codziennie nowe, najważniejsze aktualności prawnicze zgrupowane w modułach:

• kwartalnie aktualizowane komentarze BeckOK®
n.ius® – aktualności legislacyjne i orzecznicze;
Rzeczpospolita – codzienne, najważniejsze wiadomości z „Prawa co dnia”;
• omówienia kluczowych orzeczeń z ius.focus®;
• kwartalnie aktualizowane komentarze BeckOK®
• zasoby podatkowe Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy oferowane w module Prawo podatkowe – prof. Modzelewski
• Postępowanie Egzekucyjne Currenda – kierowany do wszystkich stykających się na co dzień z problemami egzekucji sądowej
• analizy
• praktyczne wyjaśnienia.

Narzędzia i bazy wiedzy

Niezbędne w praktyce kancelaryjnej każdego prawnika narzędzia do obsługi klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz jednostek z sektora administracji:

• Translator
• Beck KRS
• Beck Akademia – szkolenia online.

Komentują dla Was najlepsi

Wiemy, że trafna interpretacja przepisów zapewni Ci skuteczność. Warto zatem oprzeć się na dogłębnych komentarzach, pochodzących od wiodących przedstawicieli doktryny. Komentarzach opracowanych przez wybitnych prawników w jakości C.H.Beck.

Prof. dr hab. Edward Gniewek

Prof. dr hab. Edward Gniewek

Profesor zwyczajny nauk prawnych, emerytowany kierownik Zakładu Prawa Cywilnego i Prawa Międzynarodowego Prywatnego Uniwersytetu Wrocławskiego, sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, wybitny znawca przedmiotu, doświadczony dydaktyk oraz Autor licznych publikacji z zakresu prawa cywilnego.

Prof. dr hab. Marek Safjan

Prof. dr hab. Marek Safjan

Współautor m.in. publikacji: Kodeks cywilny. Tom I i II wydanej w prestiżowej serii Duże Komentarze Becka oraz Prawo cywilne – część ogólna, tom I z serii System Prawa Prywatnego.

Prof. zw. dr hab. dr h.c.
Stanisław Sołtysiński

Prof. zw. dr hab. dr h.c.
Stanisław Sołtysiński

Redaktor i współautor publikacji: Kodeks spółek handlowych. Komentarz, tomy I-V, wydanej w serii Duże Komentarze Becka, Prawo spółek kapitałowych, tom 17A i 17B z serii System Prawa Prywatnego.

Prof. zw. dr hab. Witold Modzelewski

Prof. zw. dr hab. Witold Modzelewski

Najbardziej znany specjalista w dziedzinie podatków i prawa podatkowego. Profesor Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Autor i współautor kilku tysięcy publikacji książkowych i artykułów poświęconych głównie podatkom i prawu podatkowemu.

Prof. zw. dr hab. Roman Hauser

Prof. zw. dr hab. Roman Hauser

Autor ponad 200 opracowań naukowych - monografii i komentarzy, podręczników, artykułów i glos - w tym m.in. redaktor naczelny ukazującego się obecnie Systemu Prawa Administracyjnego.

Prof. zw. dr hab. Piotr Machnikowski

Prof. zw. dr hab. Piotr Machnikowski

Jest autorem czterech monografi i współredaktorem dużego komentarza do kodeksu cywilnego i kilku tomów Systemu Prawa Prywatnego, redaktorem prac zbiorowych oraz autorem wielu artykułów i glos.

Prof. dr hab. Konrad Osajda, LL.M

Prof. dr hab. Konrad Osajda, LL.M

WPiA UW, czł. koresp. PAN, czł. BSiA SN, visiting professor (m.in. Ottawa, Hong Kong, Tel Aviv, Montreal, Wiedeń), honorary fellow AIIFL oraz członek ELI. Stypendysta m.in. Instytutu Maxa Plancka (Hamburg), „Polityki”, NCN, MNiSW, FNP.

Mec. Jerzy Pieróg

Mec. Jerzy Pieróg

Radca prawny specjalizujący się w prawie zamówień publicznych. Pierwszy dyrektor biura wdrażającego i nadzorującego arbitraż w Urzędzie Zamówień Publicznych. Autor Prawa zamówień publicznych. Komentarza wydanego w serii Duże Komentarze Becka.

Intuicyjna nawigacja

Precyzyjne wyszukiwanie

Wiemy, że Twój czas jest cenny a w systemie informacji prawnej poszukujesz pojęć, nie słów. Wiemy, jak ważna jest wówczas selekcja i jej precyzja. Dlatego Legalis oferuje system wyszukiwania łączący technologię i wiedzę prawniczą. System wyszukiwania w jakości C.H.Beck.

5 kroków na start z Systemem Legalis

• Dotarcie do poszukiwanej podstawy prawnej.
• Odnajdywanie komentarzy omawiających konkretny przepis.
• Szybkie zapoznanie się z treścią orzeczeń przywoływanych w komentarzu.
• Tworzenie pism procesowych korzystając ze wzorów.
•  Inne dokumenty w Systemie Legalis ułatwiające pracę.

Jednowierszowa wyszukiwarka

Intuicyjna, jednowierszowa wyszukiwarka z systemem podpowiedzi umożliwiająca łączenie kilku kryteriów wyszukiwania oraz uwzględniająca polską fleksję, nazwy potoczne oraz skrócone.

 

Wygodne funkcjonalności

• Widok aktu prawnego z poziomu komentarza.
Podgląd linku z powoływanym fragmentem przepisu lub orzeczenia.
• Cytat z treścią komentowanego artykułu.
Porównywanie treści poszczególnych wersji czasowych aktu prawnego.
• Czytelne ikony obrazujące funkcjonalności systemu, np. „Drukuj”, „Edytuj”, „Otwórz pdf”,
„Wyślij link”.

Personalizacja ustawień

Wybór graficznego ustawienia widoku aktu prawnego wg własnych preferencji
Alerty o zmianach w prawie w formie powiadomień e-mailowych oraz informacji
wewnątrz Systemu.
Historia otwieranych dokumentów z podziałem na kategorie oraz lista wyszukiwanych fraz.
• Sekcja Ulubione dla najbardziej istotnych dokumentów użytkownika.

Indywidualna obsługa i profesjonalna pomoc

Twoje oczekiwania są dla nas ważne. Dzięki nim podnosimy standardy jakości naszej pracy. Dlatego oferujemy Ci dedykowanego doradcę i szkolenia produktowe.

Dedykowany Doradca

Pomoże dobrać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zapewni opiekę nad procesem realizacji zamówienia, będzie czuwał nad sprawną, fachową oraz terminową realizacją usługi.

Utrzymujemy stały kontakt z Klientami, wychodząc naprzeciw ich potrzebom oraz wskazówkom związanym z rozwojem produktu.

Szkolenia produktowe

Zapewniamy dogodne formy bezpłatnych szkoleń z obsługi Systemu Legalis, grupowe i indywidualne.

Wsparcie dla Klientów Systemu Legalis realizujemy również poprzez webinaria i zdalną prezentację systemu, telefoniczny dyżur hotline oferujący pomoc merytoryczną.

Kompleksowa informacja o produkcie

Mając na względzie dobro i czas naszego Klienta, jeszcze przed zaprezentowaniem oferty handlowej umożliwiamy bezpłatne przetestowanie dowolnej konfiguracji Systemu Legalis.

Informujemy o dostępności w Systemie Legalis treści  odnoszących się do najaktualniejszych rozporządzeń i zmian w prawie.

Partnerskie relacje

Mamy czas na osobiste wizyty u naszych Klientów. Sprawę każdego Klienta rozpatrujemy indywidualnie, zapewniając krótki czas oczekiwania na rozwiązanie.

Wspieramy inicjatywy naszych Klientów, jak tematyczne konferencje lub inne wydarzenia zapewniając ich oprawę merytoryczną.

Inne produkty Legalis

Iuscase

Pierwszy na rynku program do organizacji pracy zespołu prawnego, oferujący integrację prowadzonych spraw z Portalem Informacyjnym Sądów Powszechnych.

iuscase.pl →

Legalis Księgowość Kadry Biznes

Wsparcie księgowych i kadrowych podczas podejmowania decyzji z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy, płac, przetargów, umów cywilnoprawnych.

biz.legalis.pl →

Legalis Administracja

Stworzony z myślą o codziennej pracy urzędników. Zapewnia sprawne działanie urzędu i kontrolę poprawności procedur administracyjnych.

gov.legalis.pl →