Struktura Systemu Legalis

Moduły tematyczne

System Legalis oferuje treści w podziale na moduły tematyczne w wersji Standard Premium. Istotą modułowej struktury Systemu Legalis jest dostarczenie prawnikom najbardziej wartościowych i dopasowanych do ich potrzeb treści autorskich.

Moduły tematyczne STANDARD


to profesjonalne i uniwersalne wsparcie kancelarii prawnych działających w wielu dziedzinach.

  • Wyselekcjonowana oferta prestiżowych komentarzy C.H.Beck, obejmująca aktualne oraz poprzednie wydania.  Komentarze dostępne w interaktywnej formie wraz z powiązaniami do aktów prawnych i orzeczeń.
  • Najnowsza analiza prawa oraz praktyki sądowej w postaci artykułów z czasopism, w tym m.in. Monitora Prawniczego, dostępnego wraz z całym archiwum.
  • Monografie C.H.Beck w pełni przeszukiwalne za pomocą wyszukiwarki.
  • Autorskie objaśnienia i komentarze do wzorów pism, uzupełniające bazę wzorów dostępną w systemie Legalis.

 

 

Moduły tematyczne PREMIUM


to najwyższej klasy treści dla specjalistów z określonych dziedzin prawa.

  • Specjalistyczne, autorskie opracowania wybranych gałęzi prawa, których trzon tworzą wszystkie komentarze i monografie C.H.Beck.
  • Unikatowa głębia opracowania, dzięki systemowej analizie dokonanej przez wybitnych twórców serii Systemów prawa C.H.Beck.
  • Autorskie komentarze z gwarancją bieżącej aktualizacji – BeckOK®.
  • Selekcja najważniejszych orzeczeń dokonywana przez renomowane kancelarie prawne – ius.focus®.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 14 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub wypełnij formularz,
a skontaktujemy się z Tobą

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Testowy, bezpłatny dostęp na okres do 14 dni. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla klientów indywidualnych.