Struktura Systemu Legalis

System Prawa Unii Europejskiej

System Prawa Unii Europejskiej zaplanowany na szesnaście tomów omawia w sposób kompleksowy porządek prawny Unii Europejskiej i pozycję Polski w tym systemie. Publikacja uwzględnia zarówno polską, jak i europejską literaturę związaną z tematyką prawa UE oraz najnowsze orzecznictwo, a co za tym idzie opinie i analizy omawianych zagadnień.

Redaktorem naczelnym wszystkich tomów jest prof. dr hab. A. Wróbel. Publikacja skierowana jest do teoretyków i praktyków zajmujących się prawem Unii Europejskiej.

System Prawa Unii Europejskiej zawiera:

  • Podstawy i źródła prawa Unii Europejskiej. Tom 1. Redakcja: prof. dr hab. Stanisław Biernat
  • Wykładnia prawa Unii Europejskiej. Tom 3. Redakcja: prof. zw. dr hab. Leszek Leszczyński
  • Prawo antydyskryminacyjne. Tom 6. Redakcja: prof. dr hab. Justyna Maliszewska-Nienartowicz
  • Prawo rynku wewnętrznego. Tom 7. Redakcja: dr hab. Dagmara Kornobis-Romanowska.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.