Struktura Systemu Legalis

Prawo upadłościowe

Oferuje dostęp do treści kompleksowo omawiających sprawy związane z niewypłacalnością i upadłością, niezbędnych przy świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej wierzycielom, dłużnikom, podmiotom zagrożonym upadłością, jak i podmiotom prowadzącym lub biorącym udział w postępowaniu sądowym – sędziom, syndykom, zarządcom i nadzorcom sądowym.

Wersja OPTIMUM zawiera m.in.:


  • cyklicznie aktualizowane komentarze do ustawy Prawo upadłościowe i naprawcze oraz komentarze praktyczne do wybranych zagadnień prawa upadłościowego. Autorami komentarzy są sędzia S. Gurgul, dr D. Zienkiewicz, P. Zimmerman oraz dr R. Adamus – znani i cenieni znawcy problematyki upadłościowej, gwarantujący wysoki poziom prezentowanych publikacji;
  • praktyczne, szczegółowe komentarze do wybranych instytucji prawa upadłościowego, restrukturyzacyjnego i upadłości konsumenckiej;
  • monografie i opracowania, a także artykuły z czasopism C.H.Beck dotyczące problematyki upadłościowej;
  • edytowalne wzory pism z zakresu prawa upadłościowego autorstwa sędziego S. Bezaka.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.