Struktura Systemu Legalis

n.ius®

N.ius ® to dynamicznie opracowywane przez ekspertów Wydawnictwa C.H.Beck treści w zakresie:

  • legislacji – omówienie projektowanych i bieżących zmian w prawie ze wskazaniem istotnych zmian i skutków nowelizacji,
  • orzecznictwa – wybór aktualnych i istotnych dla praktyki stosowania prawa rozstrzygnięć sądów polskich, europejskich, a także orzecznictwa krajowych sądów zagranicznych, ze wskazaniem implikacji dla polskiego systemu prawnego.

Aktualności legislacyjne i orzecznicze prezentowane są w powiązaniu z 18 modułami tematycznymi a także z poziomu jednostek aktu prawnego, którego dotyczą. W obrębie przepisu sygnalizują nie tylko zmianę czy istotne orzeczenie, ale dają również możliwość zapoznania się z autorskim opracowaniem nowelizacji lub rozstrzygnięcia.

 

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.