Struktura Systemu Legalis

System Prawa Medycznego

System Prawa Medycznego składa się z sześciu tomów kompleksowo omawiających cały polski system prawa medycznego. Redaktorami merytorycznymi serii są prof. M. Safjan oraz prof. L. Bosek. Redaktorami naukowymi poszczególnych tomów są wybitni specjaliści w danych dziedzinach.

Moduł  System Prawa Medycznego skierowany jest do teoretyków i praktyków zajmujących się prawem medycznym, w szczególności obsługą podmiotów leczniczych, a także do środowisk medycznych.

System Prawa Medycznego zawiera:

  • Instytucje Prawa Medycznego. Tom 1. Redakcja: prof. dr hab. Marek Safjan, dr hab. Leszek Bosek, prof. UW
  • Szczególne świadczenia zdrowotne. Tom 2. Redakcja: dr hab. Leszek Bosek, prof. UW , dr Agata Wnukiewicz-Kozłowska
  • Organizacja systemu ochrony zdrowia. Tom 3. Redakcja: dr hab. Dobrochna Bach-Golecka, dr hab. Rafał Stankiewicz, prof. UW
  • Prawo farmaceutyczne. Tom 4. Redakcja: dr hab. Joanna Haberko, prof. UAM.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.