Struktura Systemu Legalis

Prawo rodzinne

Pakiet komentarzy, monografii i opracowań z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, także z zakresu stosunków rodzinnych i opiekuńczych transgranicznych. Moduł niezbędny w pracy prawnika specjalizującego się m.in. w sprawach o rozwód, separację, podział majątku, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, alimenty.

Wersja STANDARD zawiera m.in.:


 • komentarze do Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego autorstwa prof. K. Pietrzykowskiego oraz dr K. Gromek
 • komentarze do wybranych zagadnień prawa rodzinnego kompleksowo omawiające problematykę m.in.:
  • pochodzenia dziecka,
  • władzy rodzicielskiej,
  • obowiązku alimentacyjnego.

 

Wersja PREMIUM zawiera dodatkowo m. in.:


 • komentarz do Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego oraz Przepisów wprowadzających pod redakcją dr. hab. K. Osajdy publikowany w ramach serii Komentarze Prawa Prywatnego oraz kwartalnie aktualizowany w ramach BeckOK®
 • tomy Systemu Prawa Prywatnego poświęcone prawu rodzinnemu i opiekuńczemu
 • komentarze do wybranych instytucji prawa rodzinnego publikowane w ramach serii Sądowe Komentarze Tematyczne.

 

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 14 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub wypełnij formularz,
a skontaktujemy się z Tobą

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Testowy, bezpłatny dostęp na okres do 14 dni. Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla klientów indywidualnych.