Struktura Systemu Legalis

Narzędzia i bazy wiedzy

Niezbędne w praktyce kancelaryjnej każdego prawnika narzędzia do obsługi klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz jednostek z sektora administracji:

Translator


Obcojęzyczne tłumaczenia aktów prawnych, słowniki, wzory pism i dokumentów.

 

Generator wniosków KRS


Narzędzie, które w łatwy i intuicyjny sposób pozwala na uzupełnianie formularzy składanych do Krajowego Rejestru Sądowego.

 

Beck KRS


Połączone źródła danych z Krajowego Rejestru Sądowego oraz Monitora Sądowego i Gospodarczego. Dodatkowe źródła danych o podmiocie: dofinansowania, zamówienia publiczne, zadłużenia, monitoring mediów.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przetestuj bezpłatnie System Legalis

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub wypełnij formularz,
a skontaktujemy się z Tobą

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

Wyślij

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.