Struktura Systemu Legalis

Systemy prawa

Systemy prawa C.H.Beck to kompleksowe opracowanie siedmiu Systemów prawa:

 

System Prawa Prywatnego


Szczegółowe omówienie całego polskiego systemu prawa prywatnego. Wielotomowe dzieło wydane we współpracy z Instytutem Nauk Prawnych PAN, opracowane przez najwybitniejszych polskich autorów.

System Prawa Handlowego


Kompendium wiedzy przydatne osobom obsługującym podmioty w obrocie gospodarczym – ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego.

 

System Prawa Administracyjnego


Zbiór publikacji kompleksowo omawiających zagadnienia z zakresu prawa administracyjnego. Liczne odwołania do orzecznictwa sądów administracyjnych.

System Prawa Karnego


Baza wiedzy prezentująca wszystkie szkoły i nurty polskiej myśli prawnokarnej. Dzieło naukowe przedstawiające w jedenastu tomach całość systemu polskiego prawa karnego.

 

System Prawa Medycznego


Skierowany do teoretyków i praktyków zajmujących się prawem medycznym, w szczególności obsługą podmiotów leczniczych, a także do środowisk medycznych.

System Prawa Unii Europejskiej


Moduł omawia w sposób kompleksowy porządek prawny Unii Europejskiej i pozycję Polski w tym systemie.

 

System Postępowania Cywilnego


Seria wydawniczą, która w sposób kompleksowy i praktyczny przedstawia polskie prawo cywilne procesowe. Publikacje z serii przybliżają teoretyczne podstawy poszczególnych instytucji procesowych oraz ich praktyczne zastosowanie wraz z najnowszym orzecznictwem.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.