Struktura Systemu Legalis

Prawo gospodarcze

Moduł zawiera treści dotyczące publicznego prawa gospodarczego oraz kwestii prywatnoprawnych obejmujące zakresem opracowania wyspecjalizowane obszary regulujące zarówno działalność dużych podmiotów, jak i osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą.

Przedmiotem opracowań i komentarzy zgrupowanych w module są m.in. takie sektory jak: prawo energetyczne, prawo transportowe, prawo telekomunikacyjne, ochrona konkurencji i konsumentów.

Wersja OPTIMUM zawiera m.in.:


  • wybór komentarzy do ustaw z szeroko pojętego prawa gospodarczego (prawo przedsiębiorców, prawo energetyczne, przewozowe, pocztowe, telekomunikacyjne, ubezpieczenia majątkowe i gospodarcze);
  • komentarze dotyczące prawa konkurencji – m.in.:
    • ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji prof. J. Szwaji,
    • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów prof. T. Skocznego;
  • monografie, artykuły, leksykony i opracowania z zakresu prawa gospodarczego i postępowania sądowego w sprawach gospodarczych;
  • cyklicznie publikowane artykuły poświęcone szeroko pojętej ochronie konkurencji jak i regulacjom sektorowym.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.