Struktura Systemu Legalis

Translator

Translator to moduł, który ułatwia obsługę zagranicznych klientów. Oparty jest o zestaw tłumaczeń aktów prawnych, obcojęzyczne wzory pism i umów oraz zestaw słowników. Treści tu zawarte dostępne są w działach tematycznych oraz prezentowane są pod merytorycznie powiązanymi artykułami aktów prawnych.

Moduł ten zawiera:

  • zintegrowane słowniki angielskie, niemieckie i rosyjskie, przez co umożliwia wyszukiwanie tłumaczeń haseł w wybranym języku lub słowniku oraz fraz powiązanych
  • tłumaczenia aktów prawnych
  • tłumaczenia wzorów umów pism i innych dokumentów.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.