System Legalis
Stworzony dla prawników
Bezkonkurencyjne
treści C.H.Beck
Jedyna na rynku oferta oparta
o wybór modułów tematycznych
lub gotowe pakiety
Opieka osobistego
doradcy dla każdego
prawnika
Legalis to najwyższej jakości wiedza prawnicza dopasowana
do indywidualnych potrzeb każdego prawnika.

Treści zawarte w Systemie to nie tylko bezkonkurencyjne komentarze C.H.Beck. To również tysiące kompleksowych, praktycznych opracowań objaśniających złożone instytucje i zagadnienia prawne.

Modułowa struktura treści uwzględnia potrzeby prawników z określonych specjalizacji, a atrakcyjna oferta pakietów odpowiada charakterowi wszechstronnej praktyki kancelaryjnej lub działu prawnego.

Niezależnie od tego, czy skorzystasz z indywidualnej oferty doradcy czy natychmiastowego dostępu przy zakupie online, otrzymasz dedykowane wsparcie zespołu C.H.Beck.

Specjalistyczne, wielowymiarowe treści
System Legalis to nie tylko cenione komentarze i Systemy prawa C.H.Beck ale także krótsze, praktyczne opracowania najwyższej jakości.
System Legalis to nie tylko cenione komentarze i Systemy prawa C.H.Beck ale także krótsze, praktyczne opracowania najwyższej jakości.
Bogactwo treści autorskich C.H.Beck: komentarze, Systemy prawa, regularnie aktualizowane o najnowsze orzecznictwo i poglądy doktryny komentarze BeckOK®.
Kompletna baza orzeczeń. Aktualizowane na bieżąco kierunki orzecznicze oraz ius.focus® – wyselekcjonowane, kluczowe orzeczenia sądowe, ekspercko opracowane i opatrzone komentarzem wiodących kancelarii.
Analizy istotnych dla praktyków zagadnień, wywołujących wątpliwości interpretacyjne i rozbieżności w orzecznictwie.
Metodyki C.H.Beck wspierające w obszarach, z którymi pełnomocnik nie styka się na co dzień, prowadząc swoją praktykę.
Gotowe wzory pism procesowych z objaśnieniami, formularze stanowiące profesjonalną pomoc dla adwokatów i radców prawnych, a także dla prawników w firmach.
Serwis aktualności prawnych. Autorskie opracowania projektowanych i bieżących zmian w prawie – n.ius® a także wybrane artykuły z dziennika Rzeczpospolita.
Dopasowana oferta
Legalis odpowiada na zróżnicowane potrzeby każdego prawnika elastyczną, indywidulaną ofertą konfiguracji systemu.
Legalis odpowiada na zróżnicowane potrzeby każdego prawnika elastyczną, indywidulaną ofertą konfiguracji systemu.
Tylko Legalis umożliwia wybór treści w poniższych wariantach
Indywidualna konfiguracja modułów z 18 dziedzin prawa. Dlatego zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz w swojej codziennej pracy.
Wybór gotowych pakietów – obejmujących wszystkie dziedziny prawa.
Indywidualna obsługa i doradztwo

Doradca przygotuje indywidualną ofertę, zawierającą zakres merytoryczny i liczbę stanowisk odpowiadających Twoim potrzebom. Będzie też czuwał nad sprawną realizacją usługi.

Przez cały okres korzystania z Legalisa zapewniamy również pomoc wyznaczonego szkoleniowca, który zadba o stały rozwój w obszarze pracy z Systemem Legalis.

Zespół trenerów zapewnia dogodne formy bezpłatnych szkoleń, grupowych i indywidualnych, w formule stacjonarnej lub online.

 

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.