System Informacji Prawnej Legalis – NOWOŚCI i sprawdzone sposoby korzystania z programu
Specjalne szkolenia online dla Adwokatów i Aplikantów adwokackich

Od lewej: Wojciech Bierwiczonek, prezes zarządu Wydawnictwa C.H.Beck i adwokat Przemysław Rosati, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Od lewej: Wojciech Bierwiczonek, prezes zarządu Wydawnictwa C.H.Beck i adwokat Przemysław Rosati, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.

Kontynuując współpracę z Naczelną Radą Adwokacką w zakresie działalności szkoleniowej zapraszamy Państwa do udziału w jesiennej ‘23 turze bezpłatnych webinarów nt. produktów Wydawnictwa C.H.Beck dla prawników:

* Systemu Informacji Prawnej Legalis
* Iuscase – Systemu do zarządzania kancelarią prawną.

Legalis już ponad 20 lat wspiera pracę prawników w Polsce. Zasoby Systemu to nie tylko bezkonkurencyjne komentarze C.H.Beck. To również tysiące kompleksowych, praktycznych opracowań objaśniających złożone instytucje i zagadnienia prawne. Legalis to także zaawansowane narzędzie do precyzyjnego przeszukiwania ogromnych baz aktów prawnych, orzeczeń, treści autorskich, wzorów pism itp.

Zapraszamy Państwa do udziału w webinarium, na którym przypomnimy sprawdzone metody pracy i dostępne treści oraz przedstawimy nowe funkcjonalności i zasoby Systemu Legalis.

Udział w webinarach potwierdzany jest zaświadczeniem wystawianym przez Wydawnictwo C.H.Beck. Szkolenia trwają około 60 minut, a liczba dostępnych miejsc jest ograniczona (pierwsze 100 osób).


PLAN WEBINARU

1. Treści autorskie
a. Komentarze, Systemy prawa, Monografie, Metodyki oraz publikacje praktyczne C.H.Beck,
b. n.ius® – aktualności legislacyjne i orzecznicze
c. ius.focus® – istota orzecznictwa
d. Analizy i Praktyczne wyjaśnienia

2. Orzeczenia
a. nowa prezentacja orzecznictwa, powiązania z publikacjami oraz innymi orzeczeniami
b. Kierunki orzecznicze – analiza nurtów w orzecznictwie sądowym

3. Bogaty zbiór pism i dokumentów obejmujący wiele dziedzin prawa mi.in. autorskie wzory pism procesowych z objaśnieniami, wzory umów.

4. BeckDirect® – praktyczne przewodniki. „Tam się kończy komentarz, gdzie zaczyna się problem (…)”. Ale nie w Systemie Legalis – całkowicie nowy typ praktycznych treści autorskich.

5. Wyszukiwarka prosta i zaawansowana:
a.  mniej znane metody wyszukiwania
b. sposoby szybkiego przeszukiwania zasobów Systemu Legalis.

6. Iuscase – nowoczesny System wspomagający pracę kancelarii prawnej.

Terminy:
10 października 2023 r., godz. 15:00Zapisz się → 

18 października 2023 r., godz. 9:00Zapisz się → 

26 października 2023 r., godz. 12:00Zapisz się → 

 

Wszelkie pytania prosimy kierować: 22 311 22 22 lub [email protected]


Iuscase to nowoczesny system do organizacji pracy zespołu prawnego. Powstał we współpracy z polskimi kancelariami prawnymi i jest odpowiedzią na realne potrzeby prawników.

Iuscase jest dostępny na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową, niezależnie od wielkości ekranu i systemu operacyjnego.
Jego celem jest podnoszenie efektywności pracy oraz zwiększanie poziomu bezpieczeństwa kancelarii.

Zapraszamy do korzystania: iuscase.pl →

Fotografia.
Od lewej: Wojciech Bierwiczonek, prezes zarządu Wydawnictwa C.H.Beck i adwokat Przemysław Rosati, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej.