Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie wraz z Dziekanem adw. Mikołajem Pietrzakiem i Sekcjami Praktyków Prawa Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie wraz z koordynatorem adw. dr Kamilem Szmidem

oraz partnerami wydarzenia: Naczelną Radą Adwokacką, Ministrem Rozwoju i Technologii, Urzędem Patentowym, Urzędem Ochrony Danych Osobowych, Business Center Club, Pracodawcami RP oraz Wydawnictwem C.H.Beck

mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w III Edycji konferencji ADWOKAT DLA PRZEDSIĘBIORCY.

Konferencja odbędzie się 28 września br. w godzinach 9.30-18.30 w gmachu Ministerstwa Rozwoju i Technologii przy Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, Sala pod Kopułą. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uprzejmie prosimy o rejestrację w konferencji do dnia 26 września 20223 roku pod adresem: (obowiązuje limit miejsc 250 uczestników)
https://www.ora-warszawa.com.pl/wydarzenie/adwokat-dla-przedsiebiorcy-3-edycja-2/

lub pod adresem email: [email protected]

Ta niezwykła inicjatywa, wspólnie organizowana przez samorząd zawodowy adwokatów oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii, jest kontynuacją naszych wcześniejszych sukcesów w dziedzinie obsługi prawnej przedsiębiorstw. Tym razem skupiamy się na średnich i dużych przedsiębiorcach, aby omówić najważniejsze zagadnienia i wyzwania prawne, które dotyczą tego sektora.

Naszym głównym celem jest stworzenie platformy, na której przedsiębiorcy, eksperci prawni oraz decydenci odpowiedzialni za tworzenie prawa będą mogli wymieniać swoje doświadczenia i pomysły. Konferencja nie jest zwykłym forum ekspertów, ale miejscem, gdzie udział adwokatów i prawników jest kluczowy dla doskonalenia przepisów prawnych. Dzięki tej interakcji możemy razem lepiej kształtować przyszłość biznesu i prawa.

Zapraszamy do udziału, aby:

  • Poznać najnowsze trendy i regulacje prawne związane z przedsiębiorczością,
  • Nawiązać cenne kontakty biznesowe i wymienić się wiedzą z innymi przedsiębiorcami,
  • Wspólnie pracować nad tworzeniem lepszego środowiska biznesowego dla wszystkich.

Dodatkowo, chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do udziału w naszych dyskusjach i działaniach, które pomogą nam lepiej zrozumieć wasze oczekiwania i potrzeby przedsiębiorców. Naszym celem jest dostarczenie najwyższego poziomu obsługi prawnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców.

Program do pobrania →