Już 2 czerwca 2022 odbędzie się czwarta edycja organizowanej przez Wydawnictwo C.H.Beck konferencji poświęconej dyskusji na temat trendów rozwojowych w obszarze wykorzystania nowoczesnych technologii w codziennej pracy kancelarii prawnych – LegalTech Forum 2022. Innowacje w praktyce prawniczej. Na Forum gościć będziemy 17 wybitnych prelegentów, wśród których znajdą się międzynarodowi eksperci w branży legal tech, doświadczeni prawnicy oraz przedstawiciele świata nauki.

Nowatorska formuła konferencji umożliwi uczestnikom zapoznanie się z kluczowymi zagadnieniami w trakcie skondensowanych prezentacji, które następnie będą omawiane w dyskusjach panelowych z udziałem ekspertów i prawników.

Na konferencji:

  • przyjrzymy się wyzwaniom, jakie niesie dla kancelarii prawnych i działów prawnych firm wzrost liczby coraz bardziej wyrafinowanych ataków cybernetycznych,
  • przedstawimy stan prac legislacyjnych na szczeblu UE i krajowym w zakresie prawa nowych technologii,
  • zastanowimy się jak rozsądnie inwestować w usprawnienie procesów świadczenia usług prawnych na przykładzie automatyzacji umów,
  • na podstawie badań KANTAR przeprowadzonych na zlecenie Wydawnictwa C.H.Beck przedyskutujemy perspektywy rozwoju rynku legal tech w Polsce i spróbujemy odpowiedzieć na pytania, jak faktycznie wygląda wykorzystanie nowych technologii w kancelariach prawnych w Polsce.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma wydrukowany najnowszy Raport LegalTech 2022.

Konferencja dedykowana jest głównie prawnikom oraz wszystkim osobom zainteresowanym trendami technologicznymi w codziennej pracy kancelarii.

Szczegółowy program, informacje o prelegentach oraz zapisy pod adresem: LegalTechForum.beck.pl 

Zapraszamy również do obejrzenia filmu zapowiadającego LegalTech Forum 2022: