Optymalna oferta na start. C.H.Beck dla nowych kancelarii

Studia, egzaminy, aplikacja, egzaminy… W końcu ten końcowy, zawodowy egzamin prawniczy i decyzja o założeniu własnej, nowej kancelarii. Twoje plany zostały zrealizowane tylko dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i wizji celu. Gratulujemy! Składamy wyrazy szczerego uznania i życzymy powodzenia w Twoim kolejnym etapie prawniczej drogi zawodowej.

Legalis i BONUSY w ofercie dla nowych kancelarii

Skoro udało Ci się osiągnąć już tak wiele, a ponadto zdecydowałeś się prowadzić własną praktykę zawodową, chcielibyśmy ułatwić Ci działanie w tych początkowych latach własnej przedsiębiorczości. Poznaj zatem korzyści, które chcemy Ci zaoferować na start, w ofercie C.H.Beck dla nowych kancelarii.

Jeśli:

  1. Prowadzisz swoją kancelarię (działalność) nie dłużej niż 2 lata.
  2. Potrzebujesz profesjonalnego narzędzia pracy – systemu informacji prawnej.
  3. Chcesz poszerzać wiedzę oraz umiejętności, np. dowiedzieć się, jak zyskać jeszcze więcej Klientów.

Dokonaj zakupu co najmniej 6 modułów Optimum Systemu Legalis (Pakiet 6 lub szerszy zakres, czyli Baza Prawa + co najmniej 6 modułów tematycznych Optimum) poprzez Konfigurator.legalis.pl i uzyskaj z tego tytułu korzyści.

Twoje korzyści

 • Wspomniany Pakiet 6 Systemu Legalis kosztuje jedynie 201,38 zł netto/m-c (w abonamencie na 3 lata, licencja na jedno stanowisko).  Twój abonament skonfiguruj jednak na taki okres, jaki jest potrzebny Tobie. Masz do wyboru 12, 24 lub 36 miesięcy. Podobnie z liczbą stanowisk. Możesz skorzystać z licencji tylko dla siebie (na 1 stanowisko), lub wykupić ją także swoim pracownikom.
 • Bezpłatny udział w 2 prawniczych, punktowanych w ramach obowiązku doskonalenia zawodowego szkoleniach online z oferty Beck Akademia. Sam wybierasz interesujące Ciebie tematy szkoleń. Po dokonaniu zakupu Systemu Legalis otrzymasz dwa jednorazowe kody, ważne przez 12 miesięcy, dotyczące szkoleń online (z wyłączeniem konferencji i kursów) oraz zapisu jednego uczestnika. Każdy kod obniży wartość Twojego zamówienia na szkolenie o 100% od obowiązującej ceny. Po szkoleniu otrzymasz certyfikat, na podstawie którego Twoja izba będzie mogła uznać zdobyte przez Ciebie punkty szkoleniowe.
 • Wsparcie trenerów C.H.Beck i możliwość zorganizowania dedykowanego szkolenia z obsługi Systemu Legalis dla Twojej kancelarii, tak abyś w pełni wykorzystał potencjał Legalisa.

 Skorzystaj! Wybierz pakiet modułów → 


Zwróć uwagę, że:

 • Szkolenia Beck Akademii to szansa na zdobycie wiedzy bez wychodzenia z domu, z każdego aktualnego i ważnego tematu, np.: KC i KPC, Ochrona danych osobowych, Podatki, Prawo budowlane i nieruchomości, Prawo pracy, Upadłość i restrukturyzacja, Prawo handlowe i gospodarcze, PZP, Cyberbezpieczeństwo, E-doręczenia.

 


Udział w szkoleniach pozwala na zdobycie punktów szkoleniowych wymaganych przez Okręgowe Rady Adwokackie, Okręgowe Izby Radców Prawnych, Krajową Izbę Doradców Podatkowych.


Najbliższe, certyfikowane i punktowane szkolenia Beck Akademia →


Konfigurator Legalis – dlaczego jest to ważne narzędzie dla nowych kancelarii?

Konfigurator Legalis został opracowany z myślą o prawnikach i przedsiębiorcach aktywnie korzystających z Internetu. Dzięki niemu w kilku prostych krokach stworzysz swój spersonalizowany kontrakt, który zapewni Ci dostęp do Systemu Legalis w zakresie, jaki oczekujesz. Co istotne, już tego samego dnia będziesz mógł z niego w pełni korzystać.

Konfigurator umożliwia:

 • wybór modułów tematycznych, specjalistycznych i narzędzi,
 • oszczędność – wybierając pakiet oszczędzisz pieniądze!
 • określenie ilości stanowisk i długości kontraktu,
 • korzystanie z szybkich i bezpiecznych płatności kartą,
 • zakup online i uzyskanie dostępu do Legalisa natychmiast,
 • … a faktury VAT w ciągu 7 dni!

Zapraszamy na Konfigurator.Legalis.pl →

A jeśli mimo to nadal zastanawiasz się, czy Systemu Informacji Prawnej Legalis jest Ci potrzebny, wypróbuj go bezpłatnie przez 7 dni. Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza zamieszonego na legalis.pl – Zawartość Systemu Legalis.

  Zadzwoń: 22 311 22 22 lub wypełnij formularz, jeśli masz do nas pytanie

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu realizacji zamówionych usług. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


  Artykuł pochodzi z Systemu Legalis. Bądź na bieżąco, polub nas na Facebooku →